Konwencja .Nowoczesnej w Warszawie

 

W nowoczesnej Polsce program wsparcia dla rodzin nie może być realizowany z takimi defektami jak obecne 500 plus. Zachęca on do kombinowania i fałszowania zarobków, żeby się na niego załapać. Nie pomaga matkom samotnie wychowującym jedno dziecko, pomaga za to zamożnym wielodzietnym rodzinom. Wbrew temu, co wmawia na co dzień PiS-owska propaganda, nie ma zagwarantowanego finansowania.

 

Ryszard Petru na konwencji Nowoczesnej #LepszaPolska #CałaNaprzód mówił: Dziś mamy dwie wizje Polski. Pierwsza z nich to Polska aktywna, która wstaje codziennie rano i ciężko pracuje. Polska, która wierzy, że jej życie i dobrobyt zależy do niej samej, od jej działań. Polska, która się trudzi i stara, której zależy na przyszłości swojej i swoich dzieci. Druga to Polska bierna i pasywna. Polska z twarzą obrażoną na wszystkich, która mówi „nie” sobie i światu. Która nie myśli o odpowiedzialności. My, Nowoczesna, stawiamy na Polskę aktywną!

Dzisiaj odbyła się Konwencja Nowoczesna w Warszawie, której specjalnym Gościem był Guy Verhofstadt.

Opublikowany przez Nowoczesna Łódzkie na 21 maja 2017

Dzisiejsza Konwencja @Nowoczesna w Warszawie. Młodzi .Nowocześni Łódzkie obecni! 🙂 #LepszaPolska #CałaNaprzod #Nowoczesna

Opublikowany przez Młodzi .Nowocześni – Łódzkie na 21 maja 2017

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?