Konwencja Regionalna Nowoczesna Łódzkie

Wczoraj, 8.10.2017r., odbyła się Konwencja Regionalna Nowoczesna Łódzkie.

Rozpoczęła się panelem samorządowym, w którym udział wzięli: kandydatka na stanowisko Prezydenta Gdańska – posłanka Ewa Lieder; kandydat na stanowisko Prezydenta Warszawy – Paweł Rabiej; były marszałek województwa małopolskiego – poseł Marek Sowa oraz radna niezależna Rady Miejskiej w Łodzi –Urszula Niziołek-Janiak. Panel poprowadził Damian Raczkowski.

Przedstawione zostały podstawowe tezy programowe dla regionu łódzkiego, które zostały opracowane przez specjalnie do tego powołany zespół, w skład której weszli: Witold Rosset, Emila Susniło-Gruszka, Paweł Drążczyk, Jarosław Krajewski, Maciej Jeziorowski.

Następnie odbyła się część wyborcza konwencji, którą poprowadził Sekretarz Generalny Nowoczesna, Poseł Adam Szłapka.

W wyniku głosowania na Przewodniczącego Regionu Łódzkiego wybrany został dotychczasowy Wiceprzewodniczący Marcin Gołaszewski.

Jego kontrkandydatką była dotychczasowa Wiceprzewodnicząca Zarządu, Sylwia Koszarna.

W skład Zarządu zostali wybrani:

1. Katarzyna Lubnauer – Posłanka na Sejm RP

Wiceprzewodniczący:
1. Paweł Kowalczyk
2. Przemysław Skibiński

Sekretarz: Damian Raczkowski

Skarbnik: Przemysław Sozański

Członkowie Zarządu:
1. Tomasz Górczyński
2. Przemysław Kosowski
3. Jarosław Krajewski
4. Iwona Lewandowska
5. Małgorzata Łaszkiewicz-Szymańska
6. Andrzej Machejek
7. Andrzej Senejko
8. Grzegorz Stasiak
9. Jakub Szymanowicz
10. Dariusz Wata

Konwencja Regionalna wybrała także Radę Regionalną w składzie:

1. Justyna Błażejewicz
2. Barbara Brewińska
3. Katarzyna Czternastkiewicz
4. Paweł Drążczyk
5. Monika Gotowczyc
6. Adam Jarecki
7. Tomasz Jaśniewski
8. Grzegorz Jeziorowski
9. Barbara Kałużewska
10. Józef Kociemski
11. Przemysław Kosowski
12. Maciej Krata
13. Justyna Kulig
14. Patryk Lorenc
15. Piotr Nejman
16. Paweł Rodak
17. Justyna Sola-Stańczyk
18. Agata Stacewicz
19. Filip Supeł
20. Grzegorz Surkont
21. Piotr Sznajder
22. Mateusz Szyndlauer
23. Kamil Walczak
24. Elżbieta Wróbel

Członkami Rady Krajowej zostały wybrane następujące osoby:

1. Justyna Błażejewicz
2. Tomasz Górczyński
3. Andrzej Machejek
4. Agnieszka Machwińska
5. Damian Raczkowski
6. Przemysław Skibiński
7. Filip Supeł
8. Grzegorz Surkont
9. Paweł Kowalczyk

Delegatami na zbliżającą się konwencję Nowoczesna zostali wybrani:

1. Barbara Brewińska
2. Paweł Drążczyk
3. Mirosław Florek
4. Tomasz Górczyński
5. Adam Jarecki
6. Bogdan Jaśniewski
7. Paweł Kowalczyk
8. Iwona Lewandowska
9. Piotr Nejman
10. Damian Raczkowski
11. Paweł Rodak
12. Andrzej Senejko
13. Przemysław Skibiński
14. Agata Stacewicz
15. Filip Supeł
16. Jakub Szymanowicz
17. Michał Trzciński
18. Kamil Walczak
19. Wojciech Wasiak
20. Dariusz Wata
21. Elżbieta Wróbel

Członkami Sądu Koleżeńskiego zostali wybrani:

1. Beata Dudkiewicz
2. Mariusz Kowalczyk
3. Joanna Miller-Stępień
4. Ewa Płaza
5. Wojciech Wasiak

W skład Komisji Rewizyjnej zostali wybrani:

1. Jarosław Buda
2. Mirosław Florek
3. Damian Gałęza
4. Jolanta Jerzmanowska
5. Marian Lemański
6. Ryszard Wójcik
7. Paweł Wroniszewski

Gratulujemy wszystkim osobom wybranym do pełnienia funkcji i życzymy dużo siły do walki o #LepszaPolska!

Zdjęcia: Łukasz Kamiński

 

Wczoraj, 8.10.2017r., odbyła się Konwencja Regionalna Nowoczesna Łódzkie. Rozpoczęła się panelem samorządowym, w któ…

Opublikowany przez Nowoczesna Łódzkie na 9 października 2017

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?