Mowa nienawiści: jak z nią walczyć? Dyskusje Nowoczesnej

Zapraszamy Państwa serdecznie na spotkanie „Mowa nienawiści: jak z nią walczyć? Dyskusje Nowoczesnej“ z dwoma Posłankami: Joanną Scheuring-Wielgus oraz Elżbietą Stępień. Spotkanie poświęcone będzie narastającej brutalizacji słownej w życiu politycznym, wulgaryzacji w komunikacji dnia codziennego, mowie nienawiści obecnej praktycznie na każdym kroku, a przede wszystkim możliwościom przeciwdziałania im i propozycjom Nowoczesnej uregulowania prawnego tych kwestii.

Spotkanie odbędzie się 21.08.2017r. (poniedziałek) o godz. 18:00 w siedzibie Nowoczesnej na ul. Piotrkowskiej 67, Ip.

W razie pytań prosimy o kontakt: [email protected]

Joanna Scheuring-Wielgus: Radna Miasta Torunia w kadencji 2014-2018, przewodnicząca klubu „Czas Mieszkańców”, liderka ruchu miejskiego „Czas Mieszkańców” i jego kandydatka na Prezydenta Torunia w wyborach samorządowych w 2014r. (zajęła drugie miejsce, uzyskując 17,5% głosów, Czas Mieszkańców wprowadził do Rady Miasta 4 Radnych i jest aktualnie jedyną konstruktywną opozycją w mieście). Członkini Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej oraz Komisji Kultury i Środków Przekazu.
Strona internetowa: http://joannasw.pl/

Elżbieta Stępień: urodziła się 23.09 1978 r. i reprezentuje Kunice. Ma wykształcenie wyższe, z zawodu jest ekonomistką. Zajmuje się doradztwem finansowym dla firm. Osiągnięcia na płaszczyźnie społecznej to organizacja akcji charytatywnych z wieloma sukcesami, a na płaszczyźnie zawodowej – wielokrotny lider sprzedaży. Członkini Komisji do Spraw Kontroli Państwowej, Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa oraz Komisji Polityki Senioralnej.
Strona internetowa: https://klub.nowoczesna.org/poslowie/elzbieta-stepien

WYDARZENIE NA FB TUTAJ

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?