Nowoczesna Tomaszów Mazowiecki podjęło dyskusję z władzami miasta

Koło Nowoczesna Tomaszów Mazowiecki podjęło dyskusję z władzami miasta dotyczącą wdrażania reformy edukacji w mieście. Pierwszy list wysłany do Panii Zofii Szymańskiej, zastępcy Prezydenta Miasta odpowiedzialnej min. za edukację i oświatę, wysłany został 18.05.2017.
Nowocześni na próżno czekali na odpowiedź, bowiem Pani wiceprezydent zwlekając z odpowiedzią do ostatniej chwili, postanowiła zaprosić na osobiste spotkanie Sylwię Koszarną, przewodniczącą koła. Sylwia Koszarna nie mając możliwości uczestnictwa w spotkaniu w tak krótkim terminie (z dnia na dzień) i chcąc uzyskać odpowiedzi na piśmie, aby mogły być użyte jako informacja publiczna, przypomniała Pani wiceprezydent o jej obowiązku pisemnej odpowiedzi w ciągu 30 dni.

Pani Szymańska, 21.06.2017, odesłała odpowiedź niekompletną, traktując pytania wybiórczo, kierując pismo do Poseł Katarzyny Lubnauer, a nie do rzeczywistego nadawcy listu, Sylwii Koszarnej.
Poniżej reakcja zarządu Koła na takie potraktowanie opisanej sprawy przez władze miasta.
Nadmieniamy, że Prezydentem Miasta w Tomaszowie jest Pan Marcin Witko (były poseł VII kadencji), natomiast Pani Zofia Szymańska, zastępca Prezydenta, jest byłą dyrektorką biura poselskiego Pana Witko. Oboje przynależą do PiS.

 

Koło Nowoczesna Tomaszów Mazowiecki podjęło dyskusję z władzami miasta dotyczącą wdrażania reformy edukacji w mieście….

Opublikowany przez Nowoczesna Łódzkie na 11 lipca 2017

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?