.Nowoczesna zaprasza na Piknik Wolności – 04.06.17 r.

 

Nowoczesna zaprasza na Piknik Wolności! 4.06.2017 r., godz. 12:00-18:00, Park im. Poniatowskiego.

W dzisiejszej sytuacji politycznej społeczeństwo zostało podzielone i skłócone. Zanika tradycja i kultura wspólnego świętowania wydarzeń ważnych dla nas wszystkich. Na jesieni 2018 roku, jeśli spełnią się słowa polityków PiS, podział ten się pogłębi – w 100 rocznicę odzyskania przez Nasze państwo niepodległości, odbędą się wybory samorządowe i referendum konstytucyjne. Święta narodowe, wydarzenia istotne dla fundamentów naszego społeczeństwa zaczynają być zagarniane i wykorzystywane politycznie, obchodzone nie z radością, a z opaskami ONR-u na rękach i hasłami pełnymi nienawiści. Chcemy pokazać, że można świętować wspólnie, kolorowo, radośnie i rodzinne tego typu momenty historyczne.
4 czerwca 1989 odbyły się w Polsce pierwsze częściowo wolne wybory. 4 czerwca organizujemy wraz z reprezentowanymi tu organizacjami piknik wolność. Będziemy rozmawiać, dyskutować i świętować z uśmiechem na twarzy.
W imieniu Nowoczesnej serdecznie na to wydarzenie zapraszamy. 4 czerwca Park Poniatowskiego – startujemy o godz. 12:00 bądźcie z nami, bo wolność jest w nas.

 

Nowoczesna zaprasza na Piknik Wolności! 4.06.2017r., godz. 12:00-18:00, Park im. Poniatowskiego.W dzisiejszej sytuacji politycznej społeczeństwo zostało podzielone i skłócone. Zanika tradycja i kultura wspólnego świętowania wydarzeń ważnych dla nas wszystkich. Na jesieni 2018 roku, jeśli spełnią się słowa polityków PiS, podział ten się pogłębi – w 100 rocznicę odzyskania przez Nasze państwo niepodległości, odbędą się wybory samorządowe i referendum konstytucyjne. Święta narodowe, wydarzenia istotne dla fundamentów naszego społeczeństwa zaczynają być zagarniane i wykorzystywane politycznie, obchodzone nie z radością, a z opaskami ONRu na rękach i hasłami pełnymi nienawiści. Chcemy pokazać, że można świętować wspólnie, kolorowo, radośnie i rodzinne tego typu momenty historyczne. 4 czerwca 1989 odbyły się w Polsce pierwsze częściowo wolne wybory. 4 czerwca organizujemy wraz z reprezentowanymi tu organizacjami piknik wolnośc. Będziemy rozmawiać, dyskutować i świętować z uśmiechem na twarzy. W imieniu Nowoczesnej serdecznie na to wydarzenie zapraszam. 4 czerwca Park poniatowskiego startujemy o godz. 12:00 bądźcie z nami, bo wolność jest w nas.

Opublikowany przez Nowoczesna Łódzkie na 1 czerwca 2017

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?