Spotkania dot. wspomagania biznesu w Tomaszowie Mazowieckim

W dniu 28 kwietnia, tomaszowska filia biura poselskiego Katarzyny Lubnauer zorganizowała szkolenie dotyczące instrumentów wspomagania biznesu i rozwoju przedsiębiorczości. Szkolenie przygotowali i poprowadzili eksperci z Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego – pan Karol Gloc oraz Tomasz Piestrak. Odbyło się ono w sali konferencyjnej Hotelu Mazowiecki w Tomaszowie Maz.

ŁARR powstała w 1991 roku jako jednostka wspierająca rozwój sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez opracowywanie i realizowanie programów finansowanych z funduszy unijnych. Od 2001 roku pełni funkcję Regionalnej Instytucji Finansującej (RIF), odpowiedzialnej za obsługę i wdrażanie programów przeznaczonych na finansowanie inwestycji w nowe technologie, specjalistyczne usługi doradcze, podnoszenie kwalifikacji pracowników i rozwój eksportu.

Szkolenie obejmowało zagadnienia związane z różnymi rodzajami produktów finansowania działalności gospodarczej, tj. pożyczki obrotowe, na cele inwestycyjne, pożyczki na rozwój w ramach programów „JEREMIE”, „Pożyczka na START”, „Gildia Aniołów Biznesu”. Rozmawialiśmy również o Inkubatorach Przedsiębiorczości oraz Misjach Gospodarczych na rynki zagraniczne.

Dziękując wszystkim uczestnikom za liczne przybycie oraz chęć uczestnictwa w proponowanym przez nas szkoleniu, mamy nadzieję, że otworzy ono przed Państwem nowe możliwości działania, zrozumienie instrumentów wsparcia dla Waszych przedsięwzięć i pozwoli na osiągnięcie wymiernej korzyści.

Dziękujemy!

FOTORELACJA: Spotkanie dot. wspomagania biznesu

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?