Wyprawka dla dzieci z Pomorza

Wyprawka dla dzieci z Pomorza! Do końca tygodnia trwa zbiórka darów dla dzieci z terenów dotkniętych wichurami na Pomorzu Gdańskim. Pomóżmy ich rodzicom w tym trudnym okresie.

„Ci rodzice, którzy są takimi prawdziwymi bohaterami nawałnic, którzy pomagają dzień i noc w tych miejscowościach, w których doszło do tragedii, nie mają głowy zupełnie na to aby przygotowywać jakąkolwiek wyprawkę dla swoich dzieci.” zaapelowały Posłanki Joanna Scheuring-Wielgus i Elżbieta Stępień przebywające w Łodzi w ramach #WarsztatyDemokracji.
Dary można przekazywać do Biura Nowoczesna Łódzkie, ul. Piotrkowska 67, Ip. lub w Biurze Poselskim Katarzyna Lubnauer pod tym samym adresem do piątku 25.08.2017r.

 

Pomóżmy dzieciakom z Pomorza!

Wyprawka dla dzieci z Pomorza! Do końca tygodnia trwa zbiórka darów dla dzieci z terenów dotkniętych wichurami na Pomorzu Gdańskim. Pomóżmy ich rodzicom w tym trudnym okresie."Ci rodzice, którzy są takimi prawdziwymi bohaterami nawałnic, którzy pomagają dzień i noc w tych miejscowościach, w których doszło do tragedii, nie mają głowy zupełnie na to aby przygotowywać jakąkolwiek wyprawkę dla swoich dzieci." zaapelowały Posłanki Joanna Scheuring-Wielgus i Elżbieta Stępień przebywające w Łodzi w ramach #WarsztatyDemokracji. Dary można przekazywać do Biura Nowoczesna Łódzkie, ul. Piotrkowska 67, Ip. lub w Biurze Poselskim Katarzyna Lubnauer pod tym samym adresem do piątku 25.08.2017r.

Opublikowany przez Nowoczesna Łódzkie na 22 sierpnia 2017

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?